Typy šamanů

18. february 2011 at 17:16 | Zeke |  Informace
Klasický šaman
http://topmangagogo.t.o.pic.centerblog.net/mw2aegnk.jpg

Šaman bojovník je klasický šaman který dokáže být z duchy v jednotě nebo je dát do předmětu.Šamani bojovníci bojují o titul Krále šamanů.Příkladem šamana bojovníka je Yoh Asakura
Miko

Miko je šman,který může slyšet hlas bohů a zachránit lidstvo před velkým zánikem všeho přirozeného.Příkladem šamana Miko je Keiko Asakura.
Shugensha

Shugensha je šaman poutník,který postupně hledá duchovnost.Tento šaman je poustevník nebo asketa který hodně komunikuje s přírodou..Slézá hory a shání se po bozích.Příkladem tohoto šamana je Mikihisha Asakura.Sám vylezl na Mont Everest potom co se mu nepodařilo zabít Zekeho když se narodil. Když byla Tamara Mikihishův žák vyučila se asketou.
Itako

Itakem neboli duchovní médiem jsou většinou mladé ženy mou být i slepé.Ony mohou vyvolávat a duchy,přízraky a stašidala která mohou slučovat do jednoty s šamany,ale mohou je také uvrhnout do pekel.Kino Asakura a Anna Kyouyama jsou spirituální média ale každá je jiné médium.
Onmyoji
http://www.shamanking.kx.cz/img/zek.jpg

Šaman Onmyoji čerpá sílu z s elementů přírody. Používá telepatii,vídí do budoucnosti a sám kontroluje vlastní život.Zeke Asakura je jediný šaman tohoto typu a dokonale ovládá 5 elementů přírody a díky tomu má velkou sílu a moc.
Doshi

Doshi je šaman který kontroluje mrtvoly pomocí doshi talismanů .Tyto mrtvoly už nemají svůj rozum ale jsou řízeni osobou která vlastní talisman.Může ovládat celou armádu těchto mrtvol.Příkladem Doshi je Jun Tao
Nekromancer
http://www.cosplayisland.co.uk/files/costumes/584/9110/FAUST1.jpg

Nekromancer má vládu nad kostrami.Dokáže oživit kostry a používat je k boji bez poklesu jeho furyoku.Dokáže přenést život z živých na mrtvé ale jen na krátkou dobu.Příkladem nekromancera je Faust VIII.
Proutkař
http://quizilla.teennick.com/user_images/K/kikyo179/1119840240_ureslyserg.jpg

Proutkař je je šaman,který pomocí kyvadélka dokáže najít lidi nebo věci.Tento šaman je dobrým hledačem a detektivem .Jejich duchové se usazují v kyvadélku a proto musí být velmi malý.Příkladem proutkaře je Lyserg Diethel
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama